می 12, 2021

نقاشی کشیدن با چشم +عکس

نقاشیای عجیب زیادی در دنیا کشیده می شه که از جمله مهمترین اونا میشه به نقاشی با بال پروانه یا حتی نقاشی با میخ و چکش اشاره کرد اما این بار یه نقاش بسیار متفاوت پیدا شده که با چشمانش نقاشیای باحال میکشه.

“لیندرو گراناتو” نام مردیه که با به کار گیری چشم و غدد اشکی اش نقاشیای باحال میکشه. این مرد می تونه رنگا رو وارد چشم خود کرده و بعد اونا رو به سمت بوم نقاشی پرتاب کنه و با تکون دادن سر خود نقاشی تکمیل می شه.

این جوون ۲۷ ساله رنگای جور واجور رو از بینی اش به بالا فرستاده و اونا رو به چشمش میرسونه بعد با فشار دادن غدد اشکی اونا رو خارج می کنه. واسه کشیدن هر نقاشی اون باید نزدیک به ۸۰۰ میلی لیتر رنگ رو وارد چشمانش کنه.

این هنرمند میگه از بچگی رابطه بین بینی و چشم خودمو حس کرده بودم از این رو عزممو جزم کردم تا از این رابطه یه استفاده به درد بخور کنم. البته نقاشی کردن کاری بود که خونواده ام با اون بسیار مخالف بودن اما به هر حال روی تصمیم خودم ایستادگی کردم.

البته این نقاش میگه مشورت با پزشکان نشون میده که من هیچ مشکلی در سلامتی خود ندارم و چشمانم تنها کمی ضعیف شده اما کور نمیشه. اون بعضی از نقاشی هاش رو با قیمت ۱۵۰۰ دلار یا بیشتر از ۴ میلیون تومن به فروش رسونده.

  

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

بازنشر باشگاه خبرنگاران هنرنمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *