نقاشی های باورنکردنی با مداد

بازی با رنگا کاریه که هممون در کودکی انجام دادیم  حتی اگه زمانش برسه الان هم حاضریم تا دستی به مداد رنگی برده و نقاشی بکشیم. مداد رنگی دنیای بسیار بزرگی داره و در دست هر فردی می تونه به شکلی خاص استفاده شه. کودکان واسه نشون دادن افکارات کودکانه و بزرگترها واسه هنرنمایی و کشیدن نقاشیای چشم نواز.

“هتر رونی” هنرمندی ۲۰ ساله س که از اول تولد همراه با مداد رنگی بزرک شده و حالا تبدیل به یکی از بزرگترین نقاشای حال حاضر دنیا شده. این دختر جوون می تونه هر کاری رو با به کار گیری مداد رنگی انجام بده و به گفته خیلی از هنرمندان بزرگ اون بی نظیرترین نقاشیا رو با به کار گیری مداد رنگی می کشد.

علاقه اصلی این دختر حوان به نقاشی کشیدن از هنرمندان و افراد مشهور است. دقت در هر نقاشی خوب میشه دید چون کمترین جزئیات هم در اون دیده می شه. اون در شبکه های اجتماعی صفحات مختلفی واسه خود ایجاد کرده و به خاطر زیبایی کاراش طرفداران زیادی رو پیدا کرده.

اون اول نقاشیا رو با مداد مشکی روی کاغذ پیاده کرده و بعد با مداد رنگی مشغول رنگ آمیزی اون می شه.این نکته رو باید قید کنیم که در هر نقاشی اون حدود ۲ ساعت و نیم تنها مشغول کشیدن طرح اولیه س. و هر نقاشی واسه به آخر رسیدن به یه روز زمان نیاز داره که نشون از سرعت بالای هتره. بخشی از کارای اون رو می تونین در ادامه ببینین.

واسه مشاهده نقاشیای بیشتر از این هنرمند به صفحه فیسبوک اون سر بزنین

Heather-Rooney-portraits8 نقاشی با مداد Heather-Rooney-portraits5 Heather-Rooney-portraits3 Heather-Rooney-portraits2 Heather-Rooney-portraits Heather-Rooney-portraits9 نقاشی مداد Heather-Rooney-portraits11 Heather-Rooney-portraits12 Heather-Rooney-portraits13

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

باشگاه خبرنگاران هنرنمایی