هنرنمایی با کاغذ رنگی

با دیدن این نقاشیا متوجه میشین که همیشه کشیدن بهترین تصاویر و خلق زیباترین نقاشیا نیاز به وسایل گرون و رنگای جور واجور نداره چون که می تونه با به کار گیری آسونترین امکانات حیرت انگیزترین تصاویر رو ساخت.

“یولیا برودیسکایا” کار خودشو در سال ۲۰۰۶ به عنوان یه طراح گرافیکی و یه استاد درکار با نرم افزارهای رایانه ای مانند فتوشاپ شروع کرد اما خیلی سریع این حرفه رو رها کرد و به سراغ کاغذ و چسب رفت و حالا به یه هنرمند ماهر در این مورد تبدیل شده.

اون واسه خلق تصاویر خود از فوت وفن خاصی به نام “چین دادن” یا “تازدن” استفاده می کنه و تموم مواد اولیه اون کاغذ و چسبه. اون کاغذای جور واجور رو تا زده یا چین میده و در نقاط خاص قرار میده تا در آخر یه نقاشی قشنگتر رو خلق کرده باشه.

اون در مورد کارش میگه: کار با رایانه خسته کننده و مجازیه اما وقتی که کاغذ رو دست میگیره تموم احساس نقاشی به شما منتقل می شه. هم اینکه شما می تونین همونطور که دوست دارین با کاغذ رفتار کنین نه اونطور که رایانه می خواد.

yulia-brodskaya7 yulia-brodskaya8 yulia-brodskaya9 yulia-brodskaya10 yulia-brodskaya2 yulia-brodskaya3 yulia-brodskaya4 yulia-brodskaya5

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

باشگاه خبرنگاران هنرنمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *