نظر روحانی درباره توئیتر و فیس‌بوک

رئیس جمهور کشورمون در گفت وگو با شبکه ان.بی.سی آمریکا در مورد امکان دسترسی مردم به شبکه های اجتماعی مانند توئیتر و فیس بوک مطالبی رو گفت.

facebookبه گزارش آلامتو به نقل از  فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با شبکه ان.بی.سی آمریکا، در جواب به سوالات «اون کاری» مجری این برنامه در مورد مسائل مختلفی از جمله نقش شبکه های اجتماعی در دیپلماسی عمومی و امکان دسترسی مردم ایران به شبکه های اجتماعی مثل توئیتر و فیس بوک مطالبی رو گفت.

 روحانی در بخشی از این مصاحبه در جواب به سوال مجری برنامه در مورد این که مردم به توئیتر و فیسبوک می تونن دسترسی داشته باشن؟ گفت: نظر دولت اینه که مردم باید دسترسی داشته باشن به همه اطلاعات جهانی، نظارت ما باید نظارت اخلاقی و هویت ملی ما باشه.

 ایشون هم اینکه در جواب به سوال دیگه «اون کاری» مبنی بر این که شما نقش شبکه های اجتماعی رو در دیپلماسی چیجوری می بینین و می خواید ازش استفاده بیشتری ببرین؟ اینجور گفت: دیپلماسی عمومی نقش بسیار زیادی داره. شبکه ها نقش مهمی دارن در دوران انتخابات من ستاد قوی نداشتم اما همه طرفداران من و همه طرفداران من خصوصا جوانان از این شبکه ها استفاده می کردن الان هم از این شبکه ها استفاده می کنن حتی از راه این شبکه ها نظارت می کنن بر کار دولت. من از فعالیت همه جوانان و از جمله نظارت برکار دولت خوشحالم البته خودم به شخصه برنامه خاصی در شبکه های اجتماعی ندارم، ولی طرفداران من برنامه های متنوعی دارن.