نشانه های عشق واقعی همسر

نشونه های عشق واقعی همسر

به دنبال راهی هستین تا اندازه عشق همسرتون رو سبک سنگین کنین؟ در این مقاله با ماه همراه باشین تا ۶ نشونه عشق واقعی همسران رو بازگو کنیم:

به گزارش آلامتو به نقل از یاهو؛ دورۀ معاشقه، لذت بخش ترین وقتیه که یه زوج در کنار هم می گذرونن. این همون وقتیه که اونا زمان زیادی رو با هم می گذرونه و کم کم همدیگه رو می شناسن.

بعضی وقتا، در ازدواجای از پیش تعیین شده، واسه شما مشکله که در این مورد قضاوت کنین که نامزد شما عشقی نسبت به شما احساس می کنه یا نه؟ ما اینجا شش نشونه می دیم که شما رو در این مورد مطمئن می کنن.

  1. اون نمی تونه دست از نگاه کردن به شما برداره

هر دختری می تونه مقصود یه مرد رو با نگاه کردن به چشم هاش بفهمه. وقتی که همسر شما با برقی در چشمون خود به شما نگاه می کنه، بدونین که اون شما رو عاشقانه دوست داره! مطمئنا مردی که خیلی به شما جذب نشده هم نگاهتون می کنه اما زل نمی زنه.

اگه که واقعا دوستتون داشته باشه، واسه مرد بیچاره بسیار مشکل هستش که چشمانش رو از معشوق خود دور کنه.

  1. هر موقع که آزاد بود با شما تماس میگیره

وقتی که ازدواج شما از پیش تعیین شده باشه، هر دوی شما واسه دیگری مثل کتابای بسته ای هستین. هرچقدر که بیشتر ملاقات کنین و پشت تلفن صحبت کنین، بیشتر می تونین صفحات جدیدی از همدیگه رو ببینین. اما، اگه که شما مرتبا با اون تماس بگیرین بدون اینکه اون هیچ تلاشی بکنه، بدونین که این نشونه ای منفیه.

مردی که عاشق شما شده دوست داره زمان آزاد خود رو با شما گذرونده و شما رو به رستوران، کافه و سینما ببره و مطمئنا هر زمان آزادی داشته باشه با شما تماس میگیره.

  1. ژستای کوچیک

ژستای کوچیک، مثلا نگاه داشتن در واسه شما، بسیار درباره اون روشن گره. اینجور حرکاتی کوچیکی نه فقط عشق اون رو نشون میده، بلکه هم اینکه میگه که اون به شما اهمیت داده و براتون احترام قائله.

بیرون کشیدن صندلی وقتی که به رستوران رفته اید، اینکه بزاره همیشه شما اول برید و حتی اینکه بزاره شما میوۀ دلخواه خود رو از سالاد میوه اون بخورین نشون میده که اون به طور کامل عاشق شماس. این هم اینکه نشاندهندۀ یه جنتلمن واقعیه.

این مطلب را هم بخوانید :
نشانه های دوست داشتن واقعی

چیجوری بفهمم همسرم منو دوست داره

  1. حاضره کارای بیشتری انجام بده

دورۀ معاشقه همراه خود هدایای بسیار، توجه و لوس کردن از طرف همسر رو واسه شما می آورد. هر مردی تلاش می کنه که با نشون دادن علاقه به روشی بتونه شما رو تحت تاثیر بذاره، اما فقط کسی که عمیقا به شما عشق می ورزد اون تلاش اضافی رو هم می کنه.

رازها و خواسته های کوچیک شما رو در یاد نگاه می داره و اونا رو برآورده می کنه، به شما هدایایی میده که واقعا یه اهمیتی دارن و به بیان ساده، اینکه همیشه واسه کمک به شما حاضر باشه نشون میده که بسیار به شما نزدیکه.

متعجب میشین که چیجوری مسائل کوچیک می تونن لذت بسیار زیادی رو واسه شما همراه داشته باشن.

  1. عاشق اینه که در کنار شما باشه

بیشتر زنان دوست دارن که در کنار شوهر خود باشن. حتی یه حرکت ساده مثل تماشای سریال تلویزیونی مورد علاقه تون در کنار هم واسه زنان کافیه که احساس دوست داشته شدن و خاص بودن کنن.

اگه که نامزد شما دوست داره که در کنار شما باشه، البته بدون اینکه مجبورتون کنه که در نزدیک شدن یه مرحله قبلا برید، همون موقع بدونین که اون واقعا به شما عشق می ورزد و عجله نداره که مسائل رو فیزیکی کنه.

نشونه عشق واقعی همسر

  1. اون واقعا به حرفاتون گوش میده

مردها معمولا شنوندهای خوبی نیستن. اگه که بخواین حرفای دل خود رو بزنین، شاید اینکار رو در مقابل یکی از دوستای خود انجام می دید تا همسر خود، چون که میدونید اگه اون بی علاقه بود نا امید میشین.

اما اگه که نامزد شما به چیزی که واسه گفتن دارین با دقت گوش میده و هم اینکه در زمانی پیشنهادایی هم به شما میده، به این نشونه دقت کنین.

این نشون میده که اون نگرانیاتون رو نگرانیای خود می دونه و می خواد در زندگی شما هم درگیر شه.

شما نشونه های دیگری رو تجربه کردین ؟ اونا رو با کابران آلامتو در میان بذارین.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

اختصاصی زناشویی عشق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *