می 12, 2021

نشانه های عدم علاقه پسر به دختر

نشونه های نبود علاقه پسر به دختر

اگه دوست دارین در مورد عشق مرد زندگی تون مطمئن شید باید با دقت رفتارای اونو زیر نظر بگیرین.

به گزارش آلامتو به نقل از مردمون؛ هر سنی که باشین یا هر سطح تجربه ای که داشته باشین، اینکه بدونین مردی به شما علاقه داره یا نه کار سختیه. خیلی از مردها بهتر می دونن به صورت یه راز باقی بمونن، واسه همه قسمتای زندگی شون حریم شخصی میخوان تا زمانیکه واسه یه تعهد آماده باشن.

باید از مردانی که در همون قدم اول قصد و قصد شون رو میگن تشکر کنیم. اما واسه بیشتر مردها باید از راه اشارات ظریف متوجه قصد قلبی شون شیم. اگه نمی دونین طرفتون به شما علاقه منده یا نه و مطمئن نیستین که باید از رابطه بیرون بیایید یا خیر، در زیر به ۱۴ علامتی می پردازیم که نشون میده مردتون خیلی به شما علاقه مند نیس.

اگه مردی که در زندگی تونه چند مورد از این خصوصیات رو نشون میده، دیگه زمان اون رسیده که به اون بگید می خواین از رابطه بیرون برید.

 1. ایمیلا و اس ام اساتون رو جواب نمی ده.

در این عصر تکنولوژی هیچی ساده تر از فرستادن یه ایمیل یا یه اس ام اس به کسی نیس. اگه طرف موردنظرتان ساعتا –یا حتی روزا– بعد به این نوع پیاماتون جواب میده، وقت اون رسیده که اونو از یاد ببرین. دلیل این رفتار فقط تنبلی نیس، بی ادبی و بی توجهی هم هست. شاید خیلی اهل اس ام اس فرستادن نباشه اما دست کم باید بتونه به روشی دیگه با شما تماس بگیره.

 1. فاصله جسمی و احساسی خود رو با شما حفظ می کنه.

بیشتر رابطه چشمی خود با شما رو قطع می کنه، حتی وقتی تنهایید؟ یا هیچ چیزی درمورد جزئیات زندگی خود به شما نمی گه؟ اینجور مردی نمی خواد با شما رابطه عمیقی بسازه. البته دوستی با اینجور کسی اشکالی نداره اما نباید سرمایه گذاری احساسی روی اون بکنین و بهتره از اون دور شید.

 1. هیچوقت دنبالتون نمیاد.

مردی که دوستتون داشته باشه همه تلاشش رو می کنه که به شما نشون بده واسه اون خاص هستین. کسی که حتی تا دم خونه تون نمیاد، نباید انتظاری واسه یه رابطه دراز مدت از اون داشته باشین.

 1. از لمس کردن شما در محفلای عمومی دوری می کنه. ( درمورد افراد متاهل)

اگه می ببینن که همسرتون در خونه اش دوست داره در آغوشتان بگیره، ببوسدتان یا ناز و نوازشتان کنه اما در خیابون حتی دستتون رو هم نمی گیره باید حواس جمع باشین. یا نمی خواد تو یه رابطه نزدیک با شما دیده شه یا هول و هراس داره زنان دیگری که در زندگی شونه شما رو با اون ببینن. از اینجور مردی باید دوری کنه.

 1. بی ادبانه ایدهاتون رو تحقیر می کنه.

ممکنه مردی با اینکه با نگاه شما مخالفه اما بازم دوستتون داشته باشه و به شما احترام بزاره. اما اگه بی ادبانه فقط قصد تحقیر عقاید شما رو داره، شایدً هیچ علاقه ای به شما نداره. مطمئناً نباید با کسی بمونین که نمی تونه با شما درست رفتار کنه.

 1. فقط نیمه شب به بعد شما رو می بینه.

اگه فکر می کنین که اون شما رو فقط واسه عیاشی و خوشگذرونی آخر شب خود می خواد، شاید قبولش براتون سخت باشه. نباید توقع داشته باشین که اینجور رابطه ای به جایی برسه. اگه انتظار بیشتری از طرف مقابلتون دارین بهتره جای دیگری دنبال مرد رویاهایتون بگردین.

 1. اجازه نمی ده چیزی از وسایلتان رو در اتومبیل اون بذارین.

اگه بیشتر وقتا در کنارش هستین، مردی که دوستتون داشته باشه، خوشحال می شه که یه سری از وسایل لازم تون رو در اتومبیلش بذارین. اما اگه طرف مقابلتون حتی اجازه نمی ده لباستون در اتومبیلش بمونه، یا یه آدم شدیداً وسواسیه و یا تلاش داره شما رو از زنان دیگری که با اونا در ارتباطه مخفی کنه. در هر دو حالت بهتره از اون دور بمونین.

 1. در مراسمای مهم بدون شما شرکت می کنه.

مهمانی دوستانش؟ شام سالگرد ازدواج خواهرش؟ شاید حتی تولد خودش؟ بعضی وقتا مردی می خواد استقلال خود رو حفظ کنه و بعضی وقتا دیگه می خواد مطمئن شه ممکنه دلیل این رفتارش این باشه که نمی خواد خیلی شما رو درگیر خونواده و دوستانش کنه تا وقتی که خواست رابطه اش رو راحت تر با شما بر هم بزنه.

در این صورت باید بدونین که خیلی واسه اون باارزش نیستین. شمام راه های بهتری واسه گذروندن وقتتون دارین — با دوستان و خونواده خودتون که دوستتون دارن.

 1. از هرگونه برنامه ریزی واسه آینده –چه کوتاه مدت و چه بلندمدت– با شما دوری می کنه.

این مرد شما رو در حاشیه های زندگی خود نگه می داره؟ واسه تعطیلات آخر هفته خود جدا از شما برنامه میذاره؟ اگه فقط قرارهای لحظه آخری با شما میذاره، و بیشتر وقت خود رو با دوستانش برنامه ریزی می کنه، آنقدرها به شما علاقه مند نیس. ببخشین ولی شما لیاقت بهتر از اینا رو دارین.

 1. برنامه هاتون رو در لحظه آخر کنسل می کنه.

اینم یه نشونه مشخص دیگه س که یعنی ارزشی واسه شما و وقتتون قائل نیس. واسه کسی که ارزش شما رو می دونه جا بذارین.

 1. درگیر زنی دیگه س.

این مرد ممکنه بگه دوستتون داره اما اگه واقعاً درگیر زنی دیگه باشه، نمی تونه همه عشق خود رو وقف شما کنه. این مرد رو باید با دیگری شریک شید، چیجوری می تونین همچین چیزی رو تحمل کنین؟ بدتر اینکه حتی اگه اون زن رو بخاطر شما ترک کنه، به اون زن دروغ گفته. به شمام دروغ میگه. مطمئناً شمام خواهان این نیستین. پس قوی باشین و سراغ مرد دیگری برید.

 1. خیلی علاقه ای به ایجاد صمیمیت به شما نشون نمی ده.

اگه زندگی احساسی تون با این مرد ضعیفه، می خواد به شما بگه که بدون شمام اموراتش می گذره. این رفتار بسیار توهین آمیز، خسته کننده و کمی ناجوانمردانه س. شما به اون احتیاجی ندارین. هر کاری که فکر می کنین واسه خودتون بکنین و مردی رو پیدا کنین که باعث شه احساس جذابیت کنین.

 1. پنهون می شه.

وقتی مردی رو روزا، هفته ها یا ماه ها بدون هیچ توضیحی نمی ببینن، یعنی آنقدرها به شما علاقه نداره. ممکنه با کسان دیگری در رابطه باشه یا نمی خواد وقتش رو با شما بگذراند. اگه شما به چشم اون مرد خیلی جذاب نباشین، باید وقت گذاشته و کسی رو پیدا کنین که تحسینتان کنه. وقت، انرژی و عشق شما ارزشش رو داره.

 1. تشویقتان می کنه با افراد دیگری قرار بذارین.

این یه علامت مطمئنه که نشون میده اون می خواد به طور کاملً آزاد باشه و اصلاً به فکر معتقد کردن خود نیس. شایدً شمام نمی تونین اونو تغییر بدین، پس به چه دلیل باید وقتتون رو تلف کنین؟ هیچ مردی ارزشش رو نداره.

شما لیاقت مردی رو دارین که بخواد با شما وقت بگذراند و طبق شون تون با شما رفتار می کنه. کسائی هستن که با کمال عشق و احترام با شما رفتار می کنن.

اگه طرف مقابل شما خیلی از این رفتارها رو از خود نشون بده، باید این نشونه رو گرفته و حتی یه دقیقه دیگرتون رو هم واسه اون تلف نکنین. شما لیاقت بهترینا رو دارین. خوب بگردین تا کسی رو پیدا کنین که واقعاً شایسته شما باشه.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

عشق مردمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *