می 11, 2021

نشانه های زندگی ناموفق

زندگی کردن بدون هدف و امیدواری واقعا کار سختیه و میتونه تک تک لحظات خوش شما رو نابود کنه، قبل اینکه دیر شه واسه حل مشکل برنامه ریزی کنین.

به گزارش آلامتو به نقل از Mindbodygreen ؛ حالا که این رو می نویسم ، حس عمیقی از درک هدف در زندگیم دارم اما سالها پیش جوری زندگی می کردم و شغل هایی داشتم که معنا و مفهومی نداشتن. با این حال ، هیچوقت اشتیاقم رو واسه رابطه برقرار کردن با هدفم کنار نگذاشتم.

وقتی اون طوری که می خواهید زندگی نمی کنین ، نشونه هایی که تلاش دارن شما رو به هدف تون جهت بدن هم محو و نامشخص می شن. اما وقتی در راه درست پیش می روید ، تیکه های پازل ، شروع به جور شدن می کنن و به بخش هایی از زندگی تون که قبلا کمبودهایی داشته ، معنا و شفافیت می بخشن.

زندگی خوشحال و قشنگتر

  1. فرسوده و خسته هستین.

بدن شما شدیدا به وضعیت روحی تون وابسته. احساس فرسودگی و ناتوانی می کنین ؟ روزای تون از نظر هیجانی و احسای یکنواخته ؟ هروقت فهمیدین حال و هوای تون تغییرات بدی داره ، از خودتون دلیلش رو سوال کنین.

کم کم ، تصویری روشن و رو از چیزایی دارید که دلیل این تناقضات احساسی و تغییرات توانیه.

  1. امروز و فردا می کنین.

وقتی که کاری که به اون مشغول بودم ، مخالف با شخصیت من بود ، انگار شروع هر پروژه ای برام سخت بود. و همون زمان فکر می کردم به درد این کار نمی خورم و خودمو با امروز و فردا کردن و پشت گوش انداختن فرسوده می کردم. و حالا می دانم که از اون کار وحشت داشتم چون به من اجازه به کار گیری استعدادهای حقیقی ام رو نمی داد.

بررسی کنین که در زندگی تون در چی دست دست کردن دارین و دنبال نمونه ها بگردین. ببینین دوست دارین وقت و انرژی تون رو صرف چه چیزایی بکنین ؟ وقتی که این موارد رو تشخیص دادین ، انرژی و هدف تون رو روی اونا متمرکز کنین.

  1. نمی تونید زندگی تون رو مدیریت کنین.

ممکنه داستانی به نظر برسه اما اگه جایی وایس تاده اید که همه چیزایی که واسه تون رخ می دهد ، یه ماجرای بزرگه ، باید خودتون رو بررسی کنین. شاید استرس دارین و قادر نیستین از عهده مسائل بربیایید چون روح تون در آرامش نیس.

اکهارت تولی می گوید: ” استرس به این دلیله که ” اینجا ” هستین اما می خواهید ” اونجا ” باشین.” از خودتون سوال کنین ، اینجایی که هستم چه احساسی دارم ، همین الان ؟

  1. حسودی می کنین.

اگه به نوع زندگی دوستان و آشنایان تون حسودی می کنین ، شاید نشون دهنده اینه که از زندگی تون راضی نیستین. هر وقت حسودی تون شد ، از خودتون سوال کنین ، چی در زندگی دوستم هست که دلم می خواهد در زندگی من هم باشه ؟ چه کارایی می توانم بکنم که به اون برسم ؟

  1. خودتون رو دوست ندارین.

واسه این که خودتون رو دوست داشته باشین ، باید موقعیت خودتون رو در زندگی تون قبول کنین. و واسه اون که موقعیت و شرایط خودتون رو قبول کنین باید باور داشته باشین که در این لحظه ، در راه درست قرار دارین.

ببینین از کجا به این جا رسیده اید و چه قدر تلاش کردین ، ممنون باشین و به خودتون بگید که خودتون رو دوست دارین و می پسندید ، دقیقا در همون جایی که وایس تادید. این شروع ِ خلق یه زندگی راضی کننده و با هدفه.

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

اختصاصی خوشبختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *