زبون بدن آقایون

۲۱ نشونه زبون بدن که نشون میده اون به تو علاقه داره.

مردان نمی تونن مانند زنا همیشه بگن که هنگام لمس شدن چه احساسی دارن.

پتی وود، متخصص زبون بدن با بیشتر از ۳۰ سال تجربه و نویسنده سیگنالای موفقیت، راهنمای خوندن زبون بدن، میگه: این بدون دلیله که سیگنالای زبون بدن ناخودآگاه می تونن معلوم شده و سخن بگن.

پس، در مراحل اولیه یه رابطه جدید ( مانند وقتی که شما واسه اولین بار اون رو ملاقات می کنین )، به دنبال نشونه های زیر باشین تا بفهمین اون به چی فکر میکنه.

 1. بزرگ شدن مردمک چشم

اتساع مردمک چشم یا به دلیل اینه که تو یه مکان خیلی تاریک هستین و یا این سیگنال ظریف نشونه علاقه طرف مقابل به شماس. وود عقیده داره: “اتساع مردمک یه عکس العمل مغزیه که وقتی رخ می دهد که چیزی رو دوست دارین و یا به چیزی جذب می شید. “

 1. بالا رفتن ابروها

افراد تمایل دارن از این حالت نیمه آگاه استفاده کنن و به باز کردن چشماشون در وقتی که چیزی رو که می بینن دوست دارن، کمک کنن. اگه وقتی که شما حرف می زنید، ابروانش رو بالا می برد، معنی اش اینه که به چیزی که می گین، علاقه منده.

 1. نمایان شدن دندونای جلو

وود میگه: “مردان مانند حدود ۵ سالگی شون لبخند نمی زنن، مگه اینکه واقعا خوشحال باشن” اون ممکنه حتی در حال شوخی هم نخنده. اما یه روز در آخر خنده همراه با نمایان شدن دندون هاش رو می بینید. وود عقیده داره زمانیکه اون واقعا خوشحال باشه نمی تونه خنده اش رو مخفی کنه و با این خنده دندونای قبلی اون در برابر دید قرار می گیره.

 1. خنده به پهنای صورت و بالاتر از دهن

یه خنده واقعی بالاتر از دهن رفته و صورت رو هم در بر میگیره. خنده واقعی پیشونی رو بالا برده و چشما رو بازتر می کنه. اگه لبخند اون تموم صورتش رو در بر بگیره، به این معنیه که شما به بهترین روش بر اون تاثیر می ذارین.

 1. زبون زدن به لبا به صورت خیلی جذاب

وود میگه: ”وقتی شما جذب یه نفر می شید ، دهن شما بزاق بیشتری تولید می کنه.”.

زبون زدن و لیسیدن جذاب لبا و یا فشردن اونا به صورت آروم به هم، یکی دیگه از نشونه های بدنی کسیه که جذب شما شده.

 1. قفل شدن چشم هاش روی صورت شما

ممکنه فکر کنین فردی که عاشق شما شده، به سختی چشمانش رو از چشماتون جدا می کنه، اما تماس چشمی بدون توقف می تونه باعث شه که فرد احساس ناراحت بودن کنه. طبق این قانون جدید، وود میگه: “اگه اون ۸۰ درصد از تعاملش رو خرج نگاه کردن از چشما به بینی و یا لب هاتون می کنه، اون به شما علاقمنده.”

 1. کشیدن نفسی عمیق هنگام دیدن شما

بله مردان هم به اکسیژن نیاز دارن، اما وقتی که اون ناخوداگاه نفسی عمیق میکشه، شکمش رو جمع کرده و قفسه سینه اش رو باد می کنه. وود می گوید : این یه راه ناخودآگاه واسه عریض تر به نظر رسیدن بالاتنه پشتی و کوچیک تر به نظر رسیدن کمره که دو ویژگی هستن که اون رو مناسب تر و مطلوب تر (از دیدگاه تکاملی) نشون میدن. یعنی اون به شما علاقمنده و تلاش در جذب کردن شما داره.

 1. وقتی که صحبت می کنین به سمت شما خم می شه.

شاید این نشونه خیلی به چشم نیاد اما وقتی که اون بتونه از دید جسمی خوب شما رو بشنوه، و به هر حال به اون توجه داشته باشه ، به این معنیه که به چیزی که می خواهید بگید علاقمنده.

 1. دست هاش رو روی مفصل ران خود قرار میده و آرنج ایش رو به دو طرف میذاره.

از اونجا که این حالت نسبت به قرار گرفتن بازوان در دو طرف فضای بیشتری رو میگیره، وود میگه: این یه نشونه قدرت مردانه س که واسه نشون دادن برتری فیزیکی نسبت به بقیه ازش استفاده می کنن. معنی این حالت اینه که اون به دنبال توجهه و اگه این کار رو در برابر شما انجام داد پس به دنبال توجه شماس.

 1. زانویتان رو لمس می کنه و یا موهاتون رو به پشت گوش میذاره.

وود می گوید : وقتی که اون تماس فیزیکی خود رو با بهونه دیگری شروع می کنه، این یه آزمون واسه دیدن چگونگی عکس العمل شما به لمس اونه.

وود می گوید: از اونجا که لمس ابزاریه که اون واسه تست محدودیتای خود استفاده می کنه، می تونه به این معنی باشه که اون فقط علاقه مند به رابطه جنسیه. اگه اون واقعا تورو دوست داشته باشه ، ممکنه به آرومی عقب بکشه و به شیرینی لبخند بزنه، که یعنی می خواهد وقت بگیره و به تو نزدیک تر شه.

 1. نشستن با پاهای باز

از اونجا که این موقعیت ، بخش هایی از فرد رو نشون می دهد، که پر از عصبای حساسه، این یه موقعیت آسیب پذیره که می تونه به معنی اون باشه که تمایل داره خودشو از اونجا بیرون کنه ( به معنی واقعی و احساسی ) که بتونه شما رو بشناسه.

 1. زاویه دار کردن باسن به سمت شما

وود میگه: از اونجا که باسن یه اندام رو جنسیه، بیشتر نشونه جذابیت جنسی یا از دست دادن اون هستش. اگه اون زاویه باسنش رو از شما دور نگه می داره، شاید گزینه دوم برقراره.

 1. نشونه رفتن انگشتان پا به سمت شما

از اونجا که پاها موقع خطر وارد می شن و عکس العمل نشون میدن، اونا بیشتر بوسیله ذهن ناخودآگاه کنترل می شن و می تونن در تعاملات اجتماعی هم نشون دهنده موضوعات زیادی باشن. وود عقیده داره پاها به نقطه ای که قلب می خواد بره تمایل دارن. البته، زمان بندی در تفسیر پاها خیلی با اهمیته: اگه با فردی صحبت می کنین که علاقه مند به نظر می رسد، دست اون رو لمس می کنین، و بعد می بینین که زاویه پاهاش رو از شما دور می کنه بیان کننده اینه که علاقه ای به این موضوع نداره.

 1. عبور دادن و گذروندن پاها

اگه اون به شکلی از پاهاش عبور کنه که بدن و اندام بالایی بدنش اون رو ازت دور کنه، ممکنه بی طرف باشه. اما اگه پاهاش رو دور کنه و بقیه بدنش رو به سمت شما بکشونه، این می تونه به این معنی باشه که اون کمی خجالتیه. این موضوع به شخصیت اون بستگی داره.

 1. در حالیکه در حال حرف زدن هستین به سمت شما میاد.

کاملا معلومه که قصد اون نزدیک تر شدن به شماس.

 1. بدون روبرو شدن و نگاه به شما صحبت می کنه.

وود عقیده داره که این می تونه نشونه ای باشه که گزینه هاش رو باز نگه می داره. اگه اون تلاش می کنه موضوعی مشترک پیدا کنه یا سوالای زیادی رو مطرح کنه، زبون بدن اون ممکنه شخصیت اون (خجالتی) رو درخشش دهد و واقعا می تونه عاشق شما شه.

 1. گلویش رو لمس می کنه.

وود میگه “گلو رابطه و آسیب پذیری رو نشون می دهد”

اگه اون در طول تعاملات خود گلویش رو لمس می کنه، به شما علاقه منده. اما دوباره، زمینه می تونه اینجا بازی کنه. پس تلاش کنین قبل از اطمینان به اون نشونه های دیگه این لیست رو بررسی و ببینین.

 1. وقتی که دست شما رو میگیره، کف دستش رو بر خلاف شما فشار میده

این نوع نگه داشتن دست، تمایل به اتصال داره. همین موضوع واسه انگشتان به هم پیوسته هم صدق می کنه، در حالیکه کف دست طاقدار به معنی ترس طرف مقایله.

 1. در حالی که صحبت می کنه ، بازویتان رو لمس می کنه

پیام روشنه: اون می خواهد توجه شما رو به خود جلب کنه، می خواد از اینکه می تونه شما رو تحت تاثیر بذاره و یا از اینکه به اون گوش می دید مطمئن شه.

 1. در کنار شما قدم می زنه

وود میگه: ”اگه اون دو قدم جلوتر از شما قدم برمی داره به این معنیه که بیشتر از اینکه نگران شما باشه نگران خودشه” مگه اینکه بخواد شما رو در فضایی شلوغ و یا ترسناک هدایت کنه، اون باید سرعت خود رو واسه مطابقت با شما تنظیم کنه.

 1. اون با لیوانش بازی می کنه

وود می گوید: ” این می تونه نشونه ای از عصبانیت و یا جذابیت باشه. نوازش می تونه نشون بده که اون می خواهد شما رو لمس کنه.”

نقش زبون بدن در تجارت

چیجوری زبون بدن مردان رو بخونیم؟

اختصاصی خبرهای داغ روز زبون بدن زنان عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *