از نگاه بقیه شما تو یه رابطه سال و ایده آل هستین اما خودتون احساس می کنین که یه جای کار می لنگد. احساس می کنین اشکالی هست، و یهو خود رو در حال بررسی موبایل و جیبش پیدا میکنین.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت برترینا؛ در همین زمونه که تلخی واقعیت شما رو غافلگیر می کنه: بله! اون به شما خیانت می کنه. خیلی از ما این تجربه دردناک رو داشته ایم. در این مواقع از خود می پرسیم: اشتباهی ازم سر زده؟ به اندازه کافی خوب نبوده ام؟ نشونه هایی وجود داشت که اونا رو ندیده رفتم؟

از اونجا که این موضوع در رابطه عاطفی بسیار حساسه، بهتره که فقط با دیدن یه یا دو نشونه زود قضاوت نکنین. اگه بیشتر از ۳ نشونه خیانت رو به طور تکراری در همسرتون دیدید، اون وقت باید هر چی سریع تر با اون در این رابطه صحبت کنین.

در ادامه نشونه هایی که ممکنه دلیل بر خیانت همسرتون به شما باشه رو براتون آوردیم.

 1. گوشی موبایل اش رو از شما دور می کنه

گوشی موبایل یکی از خصوصی ترین اشیا هر فرده. اگه همسرتون در حال خیانت به شما باشه، مطمئنا رد پای اونو در تلفن همراهش می بینین. پس اگه همسرتون در نشون دادن تلفن همراهش به شما دوری کرد، باید به اون شک کنین.

این روزا کار کردن زیاد با گوشی موبایل چیزی طبیعیه که تقریبا تموم آدما به اون دچارند اما وقتی که شما در دور و بر همسرتون هستین و اون گوشی خود رو کنار میذاره یا اونو خاموش می کنه، پس مطمئنا اون در حال مخفی کردن چیزی از شماس.

 1. حساب شبکه های اجتماعی اش رو غیرفعال یا شما رو از اون حذف می کنه

بعضی وقتا ممکنه که شبکه های اجتماعی حوصله همسرتون رو سر برده باشه و بخواد که یه مدت از اون دور شه، در اینصورت ایرادی نداره و نباید خیلی به دلیل اون گیر بدین اما وقتی که اون شما رو از لیست دوستانش حذف می کنه، باید به اون شک کنین. مطمئنا این کار اون طبیعی نیس و اون چیزی یا کسی رو از شما مخفی می کنه.

 1. در کنار شما عصبیه

آدمها به دلایل جور واجور ناراحت و عصبی می شن اما اگه دیدید که شریک زندگی تون فقط در زمانایی که کنار شماس بداخلاق، عصبی و بهونه گیر می شه، اون وقت به دنبال دلیل اصلی اون باشین. شاید که اون بخواد در مورد موضوعی با شما صحبت کنه.

 1. یهو به سفر میره

دلایل زیادی واسه سفر هست، سفرهای کاری، سفرهای تفریحی واسه دور شدن از استرس زندگی روزمره و… هیچکدام از اینا جای نگرانی نداره اما اگه همسر شما بدون برنامه ریزی قبلی و هماهنگی با شما یهو چمدون سفر خود رو بست، پیشنهاد ما به شما اینه که پیگیر دلیل اون باشین.

البته احتمال این که اون شما رو هم تشویق به سفر کنه هم هست. در این شرایط اگه که اون بر این کار اصرار کرد، بدون این که ذره ای از دوری شما دلتنگ و ناراحت باشه، باید به این رفتار اون شک کنین. شاید اون به دنبال پیدا کردن فضایی واسه خیانت به شما هستش.

 1. شما رو به خیانت متهم می کنه

اگه همسر شما در حال خیانت به شما باشه، احتمال این که این موضوع رو برعکس ببینه و بی دلیل شما رو به این کار متهم کنه، هم هست. در واقع اون با این کار می خواد که کارای خودشو مخفی و حواس شما رو به جای دیگری پرت کنه. افراد خیانت کار و دروغگو همه رو به چشم خودشون می بینن.

 1. بی دلیل خوشحاله

شما از دور می ببینین که همسرتون گلی رو بویید و لبخند زد یا که بی دلیل خوشحاله، در این شرایط باید منتظر باشین تا اون خبر خوبش رو به گوش شمام برسونه اما اگه اینجور اتفاقی نیفته، باید به دنبال دلیل شادی اون باشین. مطمئنا اون دلیلی جز شما واسه شادی اش پیدا کرده.

 1. رابطه جنسی شما کم شده

اگه تا حالا همسرتون بود که به سمت تون می اومد اما حال نیازای شما رو، وقتی که به سمت اش دست دراز می کنین، پس می زنه، باید دلیلش رو سوال کنین. شاید دلیل اون استرس کاری، مشکل هورمونی یا حتی بیماریای روانی باشه اما دلایل دیگری هم هست که ممکنه رابطه شما رو به اتمام برسونه، پس هر چی سریع تر به دنبال علتش باشین.

 1. با شما سر سازش نداره

افراد خیانتکار به هیچ صراطی مستقیم نیستن. وقتی که بحثی بین شما بوجو میاد، اونا کوچیک ترین تلاشی واسه حل اون نمی کنن و احساسات شما رو به طور کامل ندیده می گیرن.

اگه شمام احساس کردین که همسرتون یهو لجباز شده و به حرفاتون کوچیک ترین اهمیتی نمی ده، حواس جمع باشین چون اینا نشونه ای از خیانته. بحث و دعوا در هر رابطه ای طبیعیه اما اگه یه طرف رابطه تلاشی واسه حل اون نکرد یا به بیانی سر سازش نداشت، باید به اون شک کنین.

 1. از نقشه هاش عقب میکشه

اگه با همسرتون برنامه ای ریختین و منتظر اون نشسته اید تا بدون عمل کنین اما اون ذره ای تمایل به اونا رو نداره یا اونا رو کنسل می کنه، باید به طور جدی با اون گفتگو کنین. کنسل کردن برنامه ها یا کنار کشیدن از اونا نه فقط توهین به رابطه عاشقانه شماس بلکه بی احترامی هم حساب می شه.

 1. در برنامه های آینده اش جایی ندارین

اگه شریک زندگی تون بدون شما به میهمانی رفت یا که واسه رفتن به خونه پدر و مادر خود تنهایی رو ترجیح داد، احتمال این که در آینده اش هم شما جایی نداشته باشین، زیاده. در واقع اون برنامه زندگی اش رو، مهم نیس که کوتاه مدته یا دراز مدت، بدون شما می بینه و دوست نداره که شما رو در اون شریک کنه. فکر کردین که شاید پای کس دیگه ای در میونه؟

 1. خبر خیانت اش رو از بقیه شنیدین

اگه دوست، آشنا یا حتی ناشناس ای واسه اولین بار به شما پیغام و خبر داد که همسرتون در حال خیانت به شماس، بهتره که از همسرتون دفاع و گوشی رو قطع کنین اما اگه این پیغاما تکرار شد باید فکر دیگری کنین. از اونجا که این موضوع جای نگرانی داره، بهتره که هر چی سریع تر با همسرتون گفتگو کنین.

در آخر، هر چند همسرتون با اعتمادترین فرد زندگی شماس اما اگه تعدادی از نشونه های بالا رو به طور تکراری در رفتارای اون دیدید، تا دیر نشده دست به کار شید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *