می 12, 2021

نسل پیشرفته GPRS ایرانسل با سرعت دو برابر

اپراتور دوم گوشی موبایل ارائه سرویس “نسل پیشرفته GPRS با سرعت دو برابر” رو بسته های تخفیفی EDGE اعلام کرده.

ایرانسلبه گزارش میهن شارژ ، شرکت ایرانسل تازگیا در جشنواره پاییز ۹۱ اعلام کرده که مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می تونن از بسته های خاص سرویس اینترنت همراه (GPRS) استفاده کنن.

این شرکت در سایت خود هم با اعلام تعرفه های سرویس نامبرده آورده: با ۵۰,۰۰۰ ریال شارژ سیم کارت، از ۲۰۰ مگابایت GPRS به مدت یه ماه بهره مند شید و هم اینکه در جدولی بسته ها به مدت ۱، ۷ و ۳۰ روزه با حجم استفاده تعیین شده اعلام شده.

بسته های GPRS ایرانسل دارای تاریخ انقضا و اندازه مصرف مشخص بوده و مشترکان طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته ها می تونن از اعتبار موجود در اونا بهره مند شن. در هر روز واسه هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یه بار فرصت سفارش بسته GPRS ایرانسل هست.

این شرکت گفته که مهلت تمدید این سرویس هست و اگرمشترکان قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری رو دوبارهً سفارش بدن، باقی مونده اعتبار دوره قبل (کیلوبایتای باقیمونده) رو می تونن در دوره جدید مصرف کنن. هم اینکه بیشترین حد روزای ممکن واسه به کار گیری اعتبار موجود در بسته های GPRS با در نظر گرفتن توانایی تمدید اون، ۹۰ روزه.

مشترکان می تونن واسه اطلاع از حساب بسته های GPRS کدهای دستوری مندرج در جدول تعیین شده در سایت رو شماره گیری کنن. در این سرویس اشاره شده: با این پیشنهاد تشویقی، مشترکین اعتباری می تونن با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد #رمز شارژ *۱۴۵* خاص شارژ حساب GPRS، از تخفیف خاص بهره مند شن.

ایسنا جشنواره پاییز ایرانسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *