نسرین مقانلو و پسرانش + مصاحبه

فارس سینما– دقایقی رو همراه میشیم با نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون و پسرانش.نسرین مقانلو الان مشغول بازی در سریال اینجا تهران استه.

خانوم مقانلو الان مشغول بازی در چه فیلمی هستین؟

نسرین مقانلو:فعلا سریال قلب یخی هستش که مدتیه در نمایش خونگی عرضه شده و هم اینکه مشغول بازی در سریال جدید شبکه تهران با نام اینجا تهرانه هستم.

مشخصه پر کارین, مشکلی در زندگی شخصی با این همه فعالیت هنری پیش نمیاد؟

نسرین مقانلو:نه چه مشکلی باید پیش بیاد.خدا رو شکر برنامه کاری رو طوری تنظیم کردم که هم میتونم به خونواده ام برسم و هم به تصویربرداری سریالا.

تا الان فرزندانتان از شما خواسته ان که از بازیگر خداحافظی کنین؟

نسرین مقانلو:پسر بزرگم نه ولی پسر کوچکم بعضی مواقع میگه مامان بازیگری رو ول کن و بیا کارگردانی کن و ما جفت و جور کننده فیلم میشیم(با خنده).خدا رو شکر تا الان پسرانم با این موضوع که من بازیگر هستم مشکلی نداشتن.

از وضعیت درسی فرزندانتان با خبر هستین؟

نسرین مقانلو:بله,اولین چیزی که برام در زندگی مهمه اینکه از وضعیت خونواده ام باخبر باشم.من همیشه وضعیت درسی پسرانم رو چک می کنم و باید بگم که پسرانم در مدرسه ممتاز هستن.

دوست دارن در آینده مثل شما بازیگر شن؟

نسرین مقانلو:پسر کوچکم بعضی وقتا میگه می خواد جفت و جور کننده شه,ولی مونده ام با کدوم پول می خواد جفت و جور کننده شه(با خنده) اما پسر بزرگم به هنر و بازیگری زیاد فکر نمی کنه و بیشتر فکر تحصیلات و مهندس شدنه.

شما اونا رو به بازیگری تشویق نمی کنین؟

نسرین مقانلو:من هیچوقت به اونا نمی گم که باید چه شغلی رو انتخاب کنن.یا اینکه اونا رو به بازیگری دعوت کنم.هر چی که خودشون علاقه دارن رو می تونن انتخاب کنن و در همون کار موفق شن.

جمع آوری : آلامتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *