می 14, 2021

نسخه جدید فیلم بتمن ۱۴ قربانی داد ! + عکس

حادثه و اتفاق در هر قسمت از فیلم بتمن جزئی جدا ناشدنیه قسمت جدید فیلم پرمخاطب بتمن در حالی روی صحنه سینماهای دنیا رفت که نسخه قبلی اون به دلیل خودشی بازیگر نقش جـوکر در ابهام بود و اما در قسمت جدید اون اتفاقی دردناک اتفاق افتاد . در ساعت نیم ساعت بامداد روز جمعه، وقتی که مردم شهر آئورورا ایالت کلورادو در حال تماشای فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی برمی پاشه» (The Dark Knight Rises) بودن، جوون ۲۴ ساله نقابدار و مسلح از درب خروج سینما وارد سال شد و با به تیر بستن تماشاگران، ۱۴ تن از اونا رو به قتل رساند و ۵۰ تن هم زخمی شدن.

 

هولمز در سی امین دقیقه فیلم وارد سالن شده و به تیراندازی پرداخته . براساس گفته های پلیس، در بین کشته شدگان بچه ایی شش ساله هم بوده. نوزادی سه ماهه هم زخمی شده. هولمز رو در پارکینگ سینما در حالی دستگیر کردن که در دستش اسلحه، چاقو و دو هفت تیر بوده. اون هم اینکه به پلس گفته که در خونه اش مواد منفجره نگه داری می کنه، که باعث شد تموم محوطه خونه این قاتل تخلیه شه.

رئیس پلیس دِنور گفت: گفته شده که یه دستگاه انفجاری هم در محل بوده که موقع بروز حادثه به چند نفر در ساختمون آسیب وارد کرده.

پلیس محلی واقع در محل اقرار داشت: یهو، ما تماشاگر چند شلیک بودیم و همه آدمها با جیغ و داد از سینما بیرون می رفتن ، شاهدان فکر نمی کردن که این شلیکها واقعی باشه و واسه چند ثانیه حس کردن که صدا واسه فیلمه. قاتل به آرومی از پله های سالن سینما پایین می اومد و مقتولین خود رو به طور شانسی و اختیاری به قتل میرسونه.

از فرانسه هم گزارش می رسه که به دنبال این حادثه، سینماهای فرانسه از اکران این فیلم جلوگیری کرده و اکران رو کنسل کردن و هرگونه مصاحبه با عوامل و کارگردان رو لغو کردن. زنی که خود رو مادر هولمز معرفی کرده به شبکه ABC آمریکا گفت: شما فرد درستکاری رو دستگیر کردین پسرم دانشجوی با اخلاق و آرومی بوده و مطمئن هستم از اون این کارا برنمیآید. من اون رو بزرگ کردم و رفتار و درون اون رو از هرکسی بهتر میدونم.

به دنبال این اتفاق، شرکت برادران وارنر، شرکت سازنده «شوالیه تاریکی برمی پاشه» اعلام کرد: ما و تموم عوامل این فیلم عمیقا از این حادثه تکون دهد است ناراحت شده و دوستانه با خونواده ها و کسائی که عزیزانشون رو در این حمله از دست دادن همدردی می کنیم.

از آخرین اخبار منتشر شده و اعترافات بیان شده اینجور برداشت میشه که قاتل به دلیل مشاهده تریلر فیلم اینجور حرکتی رو انجام داده.

 

 

تریلر فیلم بتمن ۲۰۱۲

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2012/07/The-Dark-Knight-Rises-2012.flv

 

Flvدانلود با کیفیت بالا و فرمت flv |حجم : ۱۳ مگابایت

 

آلامتو ترجمه و تنظیم : اختصاصی آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *