نزدیک‌ترین شیرینی به لحظات شما

نانالی nanali

در فرهنگ غذایی ایرانیان، نون از جایگاه خاصی برخورداره. نون نشونه ای از زندگی و روزی به حساب میاد و به دست آوردن اون یعنی داشتن یه زندگی موفق و پویا. از قدیم، پدرها باید نون آور خونه می بودن و مادرها هم خوشمزه ترین طعام جهان رو پای تنورهای داغ و گرم جفت و جور می کردن. اما کم کم دنیا تغییر کرد.

هرچند به نظر میاد جایگاه نون های سنتی در پیش ایرانیان بازم بی رقیبه و هیچ چیزی جای طعم خوشمزه و بوی مطبوع نون های بربری و سنگک و لواش و مدل های جور واجور دیگه رو نمی گیرد اما کم کم و کم کم، پای نون های دیگه هم به سفره ایران و ایرونی باز شد. نون های جور واجور دیگری که ریشه پخت و دستور جفت و جور اون ها در جایی خارج از مرزها هستش.

شکل های جور واجور نون های صبحونه، ساندویچی، رژیمی، حتی نون های سالاد و سوپ و مدل های زیاد و جور واجور دیگه. بخاطر این این نیاز احساس شد که مراکز قابل اعتمادی مبادرت به پخت این نون ها بکنن. مراکزی که پخت این نون ها رو بلد باشن و از استانداردهای بهداشت و سلامت هم بهره ببرن. یکی از برنده ها نانالیه.

نانالی

نانالی فعالیت خود رو از سال ۱۳۹۰ و با تولید شیرینی های بسته بندی و کارخانه ای شروع کرد. این برند از همون اول تلاش کرد با ایجاد رابطه با تولید کنندگان مطرح شیرینی و شکلات اروپایی و با به کار گیری آخرین تکنولوژی روز دنیا قدم جدیدی در ایجاد تنوع در این صنعت برداره و هم اینکه سطح کیفی تولیدات این رسته رو هم دچار ارتقای زیادی کنه.

به همین منظور نانالی در منطقه صنعتی خرمدشت کارخانه ای به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع داره. تا بتونه تکنولوژی مورد توجه خود رو خیلی راحت در اون پیاده کنه و با به کار گیری علم کارشناسان به روز و موثر به تولید کالاهایی با کیفیت بالا و هم اینکه بهداشتی بپردازه. کالاهایی که قابل عرضه در همه فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها باشن.

نانالی بهترین همراه شما در خونه و مهمانی ها

نانالی شکل های جور واجور نون و شیرینی رو تولید کرده و ارائه می کنه. نون های نانالی شامل والوان، لیدی فینگر و نون تارت گرد می شه. البته این نون ها نمونه ای جدید و تعریفی تازه از نون حساب می شن. والوان نون کوچیک کاسه طوریه که داخل اون رو می توان با شکل های جور واجور میوه، خامه، مربا و شکلات پر کرد و از همه مهم تر چون نون بسیار لطیف و تردیه، می تونید از اون واسه غذاهای جور واجور استفاده کنین و شکل های جور واجور اردورها رو با اون درست کنین. به طور مثال سالاد الویه یا سالاد مرغ.

این مطلب را هم بخوانید :
ندای درونی چیست و چگونه به آن اعتماد کنیم؟

نون تارت گرد هم تقریبا تشبیه والوانه اما بافت و ظاهر اون کمی متفاوت تره و همون طور که از نام اون هم مشخصه، تارت گرده های کوچیک و انگشتی هستن که به صورت یه نفره می تونن میل شن. لیدی فینگر هم تکمیل کننده کیک ها و دسرهای شما هستش. می تونید شکل های جور واجور کرم ها، شکلات ها و خامه ها رو خیلی راحت و از طریق این لیدی فینگرهای خوشمزه سرو کنین.

نانالی

شیرینی های نانالی از نوع شیرینی های روزانه و خامه ای نیستن. پس می تونن برابر میل و سلیقه آدمایی باشن که هم به دلایل پزشکی و سلامتی بهتر می دونن شیرینی دریافتی خود رو کنترل کنن و هم مناسب آدمایی که عاشق طعم بسیار خوشمزه شیرینی هستن و می خواهند اجناس این خونواده همیشه در دسترسشان قرار داشته باشه. پس می تونن شکل های جور واجور شیرینی ها رو در بسته بندی های جمع وجور داشته باشن و به مدت زمان مشخصی در خونه نگهداری کنن.

شیرینی میلفو، کوکی وانیلی، شیرینی لایه ای بادامی، شیرینی مافین وانیلی و شکلاتی، شیرینی گاتا، شیرینی خرمایی، شیرینی پان شکلاتی، دانمارکی، شیرینی پروانه شکلاتی، شیرینی ژول، شیرینی کوکی شرقی که یه شیرینی فانتزی با تیکه های کشمشه، شیرینی نازک کنجدی با طعم هل و زنجبیل، شیرینی شایا پرتقالی (مارمالاد پرتقال طبیعی با طعم باورنکردنی از شکلات)، کیک کره ای صبحونه و عصرانه، شیرینی پان زردآلو با زردآلوی طبیعی و یه بسته شش تایی مافین از اجناس نانالی هستن.

نانالی هنوز برند جوانیه. برندی که به اقتضای همین جوونی خود، ذهن پرانرژی و امیدواری به آینده داره. برندی که تونسته با ردیابی بسیار خوب نیاز روز بازار، کالاهایی ارائه بده که هم از راه اون ها شیرینی رو به کام مصرف کنندگان خود ببخشد، و هم سفره های غذا و مهمانی های استفاده کنندگان خود رو قشنگتر، جور واجور و نورانی سازه.

این مجموعه در تلاشه با تلاش شبونه روزی و بی معطلی و با شعار “نزدیک ترین شیرینی به لحظات شما” لحظات خوش و شیرینی رو واسه همه بسازه. دفتر مرکزی نانالی در خیابون سهروردی شمالی واقع شده، اما شما با مراجعه به همه سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای می تونید شیرینی یا نون مورد نظر خود رو جفت و جور کنین.

روش درست کردن تارت تمشکی خوشمزه

روش درست کردن دونات خامه ای خوشمزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *