می 11, 2021

نحوه قیمت گذاری آجیل شب عید

پس از اجرای قانون هدف دار سازی یارانه ها این اتحادیه هم هم جهت با سیاستای دولت تلاش در ثابت نگه داشتن قیمت جنسا خود داشته و با ذخیره سازی مناسب از افزایش افراطی و غیر اصولی قیمت جلوگیری کرده.

چگونگی قیمت گذاری آجیل شب عید

دادنا: رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار اعلام کرد بر خلاف افزایش درخواست واسه آجیل شب چهارشنبه سوری و ایام نوروز، قیمت آجیل و خشکبار تغییری نخواد داشت.

جواد اخوان گفت: امسال خشکبار فروشان با اختصاص ۱۸ غرفه در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در پارک ارم، ۱۸ غرفه در نمایشگاه حکیمیه، ۱۰ غرفه در نمایشگاه تختی ، ۱۰ غرفه در نمایشگاه خاوران و ۲۰ غرفه در مصلا حضور فعال تری نسبت به سال گذشته دارن.

براساس گزارش شبکه بازرگانی رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار درباره چگونگی کنترل قیمت و کیفیت شکل های جور واجور عرضه شده در بازار گفت: پس از اجرای قانون هدف دار سازی یارانه ها این اتحادیه هم هم جهت با سیاستای دولت تلاش در ثابت نگه داشتن قیمت جنسا خود داشته و با ذخیره سازی مناسب از افزایش افراطی و غیر اصولی قیمت جلوگیری کرده.

ایشون در ادامه تاکید کرد: قیمت آجیل و خشکبار عرضه شده در بازار هم براساس کیفیت و درجه بندی اون تعیین می شه و مصرف کنندگان هم اطمینان داشته باشن که تماشاگر زیاد شدن قیمت در بازار آجیل نیستن. و الان فقط قیمت دو قلم کالا گردو و انجیر به دلیل سرما زدگی باغا و خشکسالی زیاد شده اما در کل شکل های جور واجور ارائه شده در نمایشگاه ها با ۱۰ درصد تخفیف به فروش می رسه.

منبع: dadna.ir

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *