می 17, 2021

نجات پسر اعدامی از مرگ

newsپسر جوون که در جریان درگیری در باشگاه بدنسازی مرتکب قتل شده بود با رضایت اولیای دم امروز از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار گرفت.

«فرید» ۲۱ ساله متهمه ۲۰ آذرماه سال ۹۰ در جریان درگیری در باشگاه بدنسازی همکار خود به نام امیرعلی رو کشته.

مرداد سال گذشته جلسه دادگاه متهم به ریاست قاضی همتیار در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

در اول جلسه اصغری روشن نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست واسه متهم درخواست مجازات قانونی کرد. اولیای دم مقتول هم خواهان قصاص قاتل بچه خود شدن.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ رئیس دادگاه بعد اتهام قتل از قصد رو به فرید تفهیم کرد که اون در دفاع از خود گفت: روز حادثه در حال تعمیر کمدهای باشگاه بودم و با مقتول درگیری لفظی پیدا کردم. اون با باندهای ضبط چند ضربه به سرم زد که خون جلوی چشمانم رو گرفت من هم در دفاع از خود با پیچ گوشتی که در دست داشتم چند ضربه به طرف مقتول پرتاب کردم و نمی دونم چیجوری پیچ گوشتی در سر امیر علی فرو رفت. پس از این جنایت به مشهد گریختم که دو هفته بعد با مراجعه به پلیس آگاهی خود رو تسلیم کردم. من قصد کشتن امیرعلی رو نداشتم و فقط در دفاع از خود پیچ گوشتی رو به طرفش انداختم.

در دادگاه چند نفر از شاهدان ماجرا به تشریح روز حادثه پرداختن که قضات دادگاه بعد از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش واسه ارسال حکم وارد شورشده و فرید رو به قصاص محکوم کردن.

در حالی که مرد جنایتکار تو یه قدمی چوبه دار قرار داشت، اولیای دم مقتول از خون فرزندشون گذشتند.

صبح امروز جلسه محاکمه متهم از جنبه عمومی جرم برگزار شد.متهم با اعتراف به جرم خود گفت: من قصد کشتن امیرعلی رو نداشتم و حالا از کارم پشیمونم.

با آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه واسه ارسال حکم وارد شور شدن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *