نجات معجزه آسای ۴ سرنشین پراید از زیر چرخ های کامیون+عکس

۴ نفر از اعضای یه خونواده که تو یه حادثه شدید رانندگی در داخل خودروسواری و زیر چرخای کامیون گرفتار شده بودن به شکل معجزه آسائی از مرگ حتمی نجات پیدا کردن.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، رانندگان خودروهای عبوری با دیدن صحنه تصادف در جاده خاوران از سامانه ۱۲۵ درخواست کمک کردن که بدون این دست اون دست کردن با هماهنگی ستاد فرماندهی آتیش نشانی تهران، آتیش نشانان ایستگاه ۳۷ روز گذشته به محل حادثه در راه شرق به غرب جاده خاوران، حد فاصل میدون آقانور و پل بسیج اعزام شدن.

محمد مونسان افسر آماده منطقه ۲ عملیات سازمان آتیش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای آتیش نشانی به محل حادثه اعزام شده بود در این باره اعلام کرد: یه دستگاه کامیون ده چرخ درحال حرکت یهو با خودروی پیکان خورد و اون رو به کنار خیابون پرتاب کرد وسپس شدیدا با خودروی پراید تصادف کرد و این وسیله نقلیه رو به آهن پاره ای تبدیل کرد.

ایشون اضافه کرد: به دنبال این حادثه هر ۴ سرنشین خودروی پراید که اعضای یه خونواده بودن در میان اتاقک درهم کوبیده شده این خودرو و در زیر چرخای کامیون بدام افتادن.

محمد مونسان با اشاره به نجات معجزه آسای این خونواده ۴ نفره از این حادثه وحشتناک، ادامه داد: آتیش نشانان با برش دادن بدنه متلاشی خودروی سواری که در زیر کامیون قرار داشت هر ۴ سرنشین رو که فقط به طور سطحی دچار جراحت شده بودن از داخل اتاقک خودرو خارج کرده و واسه انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس دادن.

این افسر آماده آتیش نشانی با اعلام این که دلیل وقوع این تصادف از طرف کارشناسان راهنمایی و رانندگی تهران درحال بررسیه، گفت: نیروهای آتیش نشانی همزمان با ایمن سازی محل و درخواست عوامل راهور و جرثقیل، آهن پاره های باقی مونده از خودرو سواری رو از زیر کامیون بیرون کشیده وبه پارکینگ انتقال دادن وهمچنین با پاکسازی صحنه حادثه و تحویل محل به عوامل راهور به ماموریت خود پایان دادن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *