می 11, 2021

نجات معجزه‌آسای نوجوان ۱۶ ساله از مرگ+عکس

چند ماه پیش، واسه نوجوون ۱۶ ساله ژیمناست یه اتفاق بد اتفاق افتاد. اون پنج بار سکته کرد و چند ماه هم در کما بود، اما حالا خوبیش اینه جون سالم بدر برد.به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، گفته می شه که این نوجوون ۱۶ ساله تموم معادلات رو به هم زد. فرض کنین که یه خودروی سریع با سرعت بالا تصادف کنه. بلِیه هایلند هم با همون سرعت روی زمین بتنی سقوط کرد. این اتفاق کمی بیشتر از یه سال پیش در ۱۸ فوریه ۲۰۱۴ اتفاق افتاد.تقریبا می توان گفت که نصف پوست سر این نوجوون تگزاسی شکافته شد. بلیک پس از این اتفاق به کما رفت و شانس زندگی اون پنجاه درصد بود. به دلیل تورم مغزش، پزشکان مجبور شدن تا به طور موقت بخشی از جمجمه اون رو بردارن. اما اون پنج هفته بعد و به شکلی به طور کامل باورنکردنی بهتر شد و حالا هم آماده س که به مدرسه برگرده.

بلیک پس از ماه ها گفتاردرمانی در آخر می تونه راه بره و صحبت کنه

بلیک می گوید: «می دانم که از پس انجام هرکاری برمی آیم. هیچ قدرتی نیرومندتر از قدرت دعا نیس.» از اون پرسیده شد که دوست داره اتفاقات اون روز رخ نمی داد؟ اون پاسخش منفی بود. والدین بلیک لحظه به هوش اومدن پسرشون رو خوب به یاد دارن. اون ها می می گن که «معجزه» رخ داده. البته حافظه کوتاه مدت بلیک کمی آسیب دیده، اما اون آماده س که در مدرسه حاضر شه. اون ها می می گن که پزشکان از هیچ تلاشی افسوس نکردن. اون ها کار بزرگی انجام دادن. یکی از پزشکان می گوید: «مثل این بود که بلیک از طبقه دهم یه ساختمون به پایین سقوط کنه.»

خونواده هایلند: بلیک (چپ)، سیندی (وسط) و پت (راست)

وقتی که بلیک در کما به سر می برد، دوست خانوادگی اون ها «دیوید استرینجر» پیش والدین اون رفت و گفت: «پزشکان می می گن تقریبا تموم کسائی که با این وضعیت به کما می روند، زنده بیرون نمی آیند؛ مگه اینکه یه معجزه اتفاق بیفته.» حالا پدر و مادر اون فکر می کنند که اون معجزه رخ داده. بلیک در حال تمرین یه حرکت جدید در کلاس ژیمناستیک خود بود. اما پس از پرش با پهلو روی تشک افتاد ولی سرش به زمین کوبیده شد. در صفحه های اجتماعی صفحاتی با عنوان «دعا واسه بلیک هایلند» ایجاد شد که با استقبال خوبی از طرف کاربران این شبکه مواجه شد.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

فرادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *