تازگیاً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شه که نشون دهنده اون هستش که زنائی که فریب دروغ های مفتی های وهابی رو خورده و به جهاد نکاح(!)

تازگیاً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شه که نشون دهنده اون هستش که زنائی که فریب دروغ های مفتی های وهابی رو خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته ان و هر روز به همبستری یکی از تروریست ها واسه شهوت رانی درمی آیند نوزادانی به وجود اومده ان که به محض زایمون مادران شون دفن می شن و یا بدون هیچ مسؤولیتی در میان خرابه ای رها می شن تا بمیرن.

این نوزادان که حاصل ازدواج های زنان فریب خورده با تروریست های سوریه هستن اصلاً مشخص نیس واسه چه کسیه چون این زنان که واسه جهاد نکاح به سوریه رفته ان روزانه بوسیله تروریست ها مورد سوءاستفاده جنسی قرار می گیرند و موازین شرع رو رعایت نمی کنن و فقط واسه هوس رانی تروریست ها آماده هر کاری هستن و خودشون رو با کمترین بها در اختیار تروریست ها قرار میدن.

این نوزادها که حاصل ازدواج های زنان بی بند و بار و و مردان شهوت ران هستن پس از چند روز که بوجود اومده ان سقط می شن و مثل تیکه گوشتی در خرابه های سوریه رها می شن تا غذای حیوانات درنده شن.

زنان سوری در اردوگا

زنان گول خورده فرمون جهاد جنسی

براساس گزارش های دریافتی و تصاویر منتشرشده هر روز در نقاط جور واجور سوریه که تحت سلطه تروریست هاست نوزادهایی بسیار کوچیک ول شده ان که این صحنه ها بسیار تکون دهنده س اما تروریست ها هیچ توجهی به این مسائل ندارن و بازم به شهوت رانی خود ادامه میدن.

گزارش های منتشرشده از طرف طرفداران حقوق بشر در سوریه در شبکه های اجتماعی، اون قدر این مسائل رو ترسناک گزارش داده ان که نمی توان اونا رو وصف کرد.

رکورد دار عمل فحشا در زنان شرکت کننده در جهاد جنسی

بعضی تروریست های سوریه که هیچ محدوده و قانونی رو واسه خود قائل نیستن وقتی متوجه حامله بودن زنی که به همبستری اونا دراومده، می شن به روشی ضد بشری جنین شکل گرفته رو از رحم زن خارج می کنن و سر می بُرند که تصاویر این اقدامات ضد انسانی اونا در شبکه های اجتماعی منتشر شده و میشه دید.

جام نیوز مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *