می 11, 2021

نتایج پیش ثبت نام عتبات عالیات

آدمایی که از تاریخ ۲۲فروردین ماه لغایت ۶ اردیبهشت ماه سال جاری ثبت نام کردن می تونن با مراجعه به سایت www.atabat.haj.irمراجعه و یافته های قرعه کشی پیش ثبت نام رو ببینن.

در اطلاعیه سازمان حج و زیارت در مورد ثبت نام اینترنتی عتبات عالیات اومده: با پایان پیدا کردن زمان پیش ثبت نام عتبات عالیات و با در نظر گرفتن اینکه تعداد متقاضیانی که پیش ثبت نام کردن از ظرفیت اعزام در این دوره بیشتر بوده، سازمان حج و زیارت در حد ظرفیتهای اعزام استانها مبادرت به قرعه کشی کرده. خواهندگان می تونن با مراجعه به همین سایت پیش ثبت نام و وارد کردن کد رهگیری (که موقع پیش ثبت نام گرفتن) و کدملی خود از روز دو شنبه مورخ ۱۱/۰۲/۹۱ از نتیجه قرعه کشی باخبر شن.

هم اینکه قرعه کشی به شکل گروهی انجام شده و واسه گروه ایی که در قرعه کشی انتخاب شدن اولویت تشرف (۱ تا ۴) تعیین شده پس درصورت پذیرفته شدن در قرعه کشی از روز سه شنبه مورخ ۱۲/۰۲/۹۰ به ترتیب زیر با مراجعه به بخش ثبت نام سایت (لینک قطعی کردن ثبت نام) و یا با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی جهت ثبت نام در کاروانها دست به کار شین: اولویتهای( ۱ و ۲ ) از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۲/۰۲/۹۱ و اولویتهای (۳ و ۴) از ساعت ۱۳ عصر روز سه شنبه مورخ ۱۲/۰۲/۹۱ می تونن به دفاتر مجاز زیارتی جهت ثبت نام مراجعه کنن.

گروه قیمتی تعیین شده واسه هرکاروان براساس کیفیت و امکانات هتل محل اقامت با بقیه هتلها بوده و ارتباطی با نزدیکی و دوری به حرم نداره (بیشتر هتلهای الف و ب موجود در نجف و کربلا در فواصل متوسط تا دور از حرم هستن). داشتن گذرنامه با اعتبار دست کم ۶ ماه از تاریخ اعزام لازمه فرزندان بالای ۱۷ سال نیاز به گذرنامه جداگونه دارن. فقط افراد قبول شده در قرعه کشی دارای الویت اعزام بوده و انتقال یا جایگزینی به غیر، عملی نیس.

 

منبع:khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *