می 12, 2021

نتایج دیدارهای اولین هفته آخر گروهی لیگ قهرمانان اروپا

در شب پایانی بازیای دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا ، در بازی صدرنشینی در پاریس شاگردان کارلو آنچلوتی با نتیجه ۲ بر یه از سد پورتو گذشتند و با ۱۵ امتیاز صدرنشین شدن. پورتو در این گروه دوم شد و دینامو کیف به لیگ اروپا رسید. دینامو در این شب دینامو زاگرب کرواسی رو در خونه اش با یه گل شکست داد و مجوز صعود گرفت.

در گروه دوم بازیا مون پولیه و شالکه به تساوی یه بر یه رسیدن و المپیاکوس در خونه با نتیجه ۲ بر یه از سد آرسنال گذشت تا شالکه ۱۳ امتیازی شه به عنوان تیم اول صعود کنه . شاگردان آرسن ونگر در تیم آرسنال دوم شدن و در جدول لیگ باقی موندن و سهمیه لیگ اروپای این گروه به المپیاکوس یونان رسید. در گروه سوم بازیا این مالاگا بود که به لطف مساوی خونگی ۲ بر ۲ برابر اندرلشت با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد .

در دیگه بازی عجیب این گروه میلان که در خونه به مصاف زنیت سنت پترزبورگ رفته بود در خونه با یه گل تسلیم این تیم شد و با ۸ امتیازی که از بازیای قبلی داشت تنها تونست در جدول بمونه. در این گروه زنیت به لیگ اروپا رسید.

به گزارش خبرآنلاین ؛در گروه چهارم بازیا هم بورسیا دورتموند با پیروزی خونگی برابر منچستر سیتی تونست به صدرنشینی در گروه خود ادامه بده . در این بازی که در ورزشگاه دورتموند برگزار شد ، شاگردان یورگن گلوب با تک گل دقیقه ۵۷ شیبر از سد حریف خود گذشتند و با ۱۴ امتیاز صدرنشین شدن.

در دیگه بازی حساس این گروه هم مردان مورینیو تونستن در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۴ بر یه از سد آژاکس گذشت . در این بازی رونالدو ، کایخون (دو بار) و کاکا واسه رئال گل زدن و درک بوئه ریتر واسه آژاکس. در آخر بازیای این گروه رئال مادرید با ۱۱ امتیاز دوم شد ، آژاکس ۴ امتیازی به لیگ اروپا رفت و من سیتی با مانچینی حذف شد. هیچ بعید نیس با این نتیجه مانچینی هم به سرنوشت ۲ هفته قبل دی ماتئو دچار شه.

ورزش ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *