نتایج آزمون استخدامی تامین ‌اجتماعی ؟

مدیرکل امور اداری صندوق تامین اجتماعی با بیان اینکه آزمون استخدامی این صندوق صبح روز پنجشنبه ۲۵ خرداد به صورت همزمان در مراکز استانای کشور برگزار شد، گفت: تعداد داوطلبان در دو بخش بیمه ای و درمانی این آزمون بیشتر از ۹۸ هزار نفر بودن که در مهلت تعیین شده، واسه پاسخگویی به سوالات به رقابت پرداختن.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین ، مهدی رضایی با بیان مطلب فوق، اضافه کرد: در این مرحله، بیشترین حد به اندازه دو برابر ظرفیت پایانی، پذیرفته می شن که بعد از انجام مصاحبه و طی مراحل انتخاب بالغ بر ۵۰۰۰ نفر به صورت استخدام پیمانی جذب صندوق تامین اجتماعی می شن.

ایشون تعداد داوطلبان شرکت کننده در بخش بیمه ای تامین اجتماعی رو ۶۳۱۳۲ نفر اعلام کرد و گفت: از بین شرکت کنندگان در آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۳۵۰۲۸ نفر هم داوطلب شرکت در رشته های درمانی آزمون صندوق تامین اجتماعی بودن.

مدیرکل امور اداری صندوق تامین اجتماعی اضافه کرد: در آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۵۴ هزار و ۸۹۱ داوطلب مرد و ۴۳ هزار و ۲۶۹ داوطلب زن شرکت داشتن.

باید اینم بگیم که یافته های دوبرابر ظرفیت آزمون استخدامی صندوق تامین اجتماعی از راه پایگاه اطلاع رسانی تامین به نشانی www.tamin.ir و jazbtamin.ir و هم اینکه سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۲ صندوق تامین اجتماعی به اطلاع شرکت کنندگان این آزمون می رسه.

noindex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *