“دیوالینن وانکار” مادر ۵۸ ساله به همراه “کانتا” دختر ۱۹ ساله خود در حالی که در کنار رودخانه “ویشوامیتری”در ۴۰ کیلومتری وادودارا، در غرب هند سرگرم شستن لباسای خود بودن که با حمله یهویی و دور از انتظار یه تمساح چهار متری غافلگیر شدن.

بنا براین گزارش در حالی که این مادر پردل و جربزه ۵۸ ساله موفق به فرار شد، یه پای دخترش بین دندونای اره ای تمساح بزرگ ۴ متری گرفتار شده بود.

نجات این دختر ۱۹ ساله در حالی انجام شد که تمساح از یه طرف باگرفتن پای قربونی خود قصد کشیدن ایشون به درون آب رو داشت و از طرف دیگه مادر دختر جوون با گرفتن دستای ایشون در برابر هدف پایانی تمساح مقاومت می کرد.

دست و پا زدن” کانتا “نتونست تمساح رو از هدف خود منصرف کنه و از روی زور و اینکه دیگه چاره ای نیس مادر ایشون با مسلح شدن به اسلحه چوبی پس از ۱۰ دقیقه جنگ نفسگیر موفق به نجات فرزندش شد.

این مادر پردل و جربزه قهرمانانه تونست با وارد کردن ضربه های محکم از راه اسلحه چوبی اش که یه تخته مخصوص شستشوی دستی لباس بود دخترش رو از آروارهای تمساح چهار متری تو یه جنگ طولانی ۱۰ دقیقه ای نفسگیر، نجات دهد.

به گفته” وانکار” به نقل از این خبرگزاری، “من با به کار گیری تموم نیروی خود اونو به جلو و عقب حرکت می دادم، اما تمساح اونقدر قوی بود که تلاش من حتی واسه جابجایی تمساح به اندازه یه اینچ هم کافی نبود.

“من حتی واسه یه لحظه احساس کردم تمساح دختر منو غرق و اونو در مقابل چشمانم می خوره و این تصور وحشتناک منتهی به انتخاب اسلحه چوبی ام به عنوان آخرین تلاش واسه نجات جون دخترم شد که در آخر با ضربه های پشت سر هم به سر تمساح موفق به باز کردن دندانه های قفل شده تمساح و نجات جون دخترم شدم.

به گفته “وانکار” خونواده های ساکن روستای وادودارا به دلیل کمبود آب و نداشتن برق قادر به به کار گیری ماشینای لباسشویی نیستن وب رای شستن لباس باید به کنار این رودخانه بیان.

بعد از شنیدن هیاهوی این مادر و دختر ، دهات نشینان با عجله واسه کمک در صحنه حاضر و” کانتا” رو به بیمارستان، منتقل کردن که به گفته پزشکان خطر جدی، محل گاز گرفته شده در پای راست این دختر رو تهدید نمی کنه.

یه افسر حیات وحش گفت: قبلا به دهات نشینان از وجود تمساح در آب رودخانه اخطار دادیم و علایمی رو مبنی بر اخطار تمساح نصب کردیم.

به گفته این افسر حیات وحش به نقل از این خبرگزاری، “‘اون به طور معجزه آسایی جون سالم به دربردهه. تمساحای این منطقه بزرگ و وحشی هستن.

سال گذشته، ۶ نفر در حملات تمساح در سراسر وادودارا کشته شدن و بیشتر از ۲۰۰ تمساح در رودخانه “ویشوامیتری”هست.

خارج کردن ۴۰ چاقو از معده یه مریض!+عکس

گرمای هوا خیابونای هند رو ذوب کرد!+عکس

اخبار هند باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *