می 14, 2021

ناگفته‌های یک جنایت بی سابقه در تهران + عکس

امروز با حضور قاتل خونواده شهرکی در آگاهی تهران بزرگ پشت پرده این جنایت معلوم شد.جنایتی که در چند سال گذشته بی سابقه عنوان شده.شاید خوندن این خبر واسه افراد ناخوشایند باشه.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ طبق اطلاعات به دست اومده  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران از جزییات پرونده، قاتل به هویت مرتضی متولد سال ۱۳۵۴، روز حادثه با یه قبضه کلت کمری و  یه قبضه چاقو سنگی و یه نوار چسب وارد منزل مرحوم شده.

پس از گذشت چند دقیقه، قاتل کلت رو در آورده و سمت خونواده شهرکی نشونه می رود و باتهدید، زن و شوهر رو مجبور به بستن دست و پای یکدیکر بوسیله نوار چسب می کنه.

به دنبال این موضوع قاتل هر دو نفر رو به داخل اتاق شمالی منزل برده و در جلوی چشمون زن، همسرش رو با چاقو سر می برد طوری که خون به دیوار اتاق خواب می پاشد.

پس از اون قاتل واسه اینکه خیالش از فوت منصور شهرکی راحت شه چندین چاقو هم به پهلوی فوت شده وارد می سازه.

با قتل این خلبان سابقه دار متهم به سراغ همسر فوت شده رفته و این بار گردن زن واسه اینکه از پاشیدن خون جلوگیری کنه، روبه پایین مبادرت به بریدن گردن می کنه.

در آخر این خون آشام در حالی که فکر می کرد همه سرنخا رو از بین برده با برداشتن تنها یه عابر بانک واسه منصور شهرکی از خونه خارج شده و متواری می شه.

امروز هم رییس پلیس آگاهی تهران با حضور در جمع خبرنگاران، این قتل رو یکی از وحشتناک ترین قتل های تهران خواند و مدعی شد که این جنایتکار وقتی که تحت نظر از طرف پلیس بود، بازم قصد انجام اینجور جنایت هایی رو در سطح شهر تهران داشته که با دستگیرش کارش به اتمام می رسد.

اینم بگیم که متهم به همه خبرنگاران عنوان داشته که تنها دلیل این جنایتش سرقت از منزل منصور شهرکی بوده و از گذشته هم هیچ گونه رابطه آشنایی با مرحوم نداشته ولی نوع قتل و اقدام این ورزشکار قاتل موضوع دیگه ای رو تداعی می کنه که هنوز ناشناخته س.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *