یکی از محافظان قذافی حقایق نگفته دیگری از زندگی پلید دیکتاتور فراری لیبی بر ملا و اونو شیطانی توصیف کرد که فقط به لهو و لهب و بی بند و باری فکر می کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه القنات، “عبدالسلام خلف الله النداب” که به قبیله” القذاذفه” منتسبه، گفت: “معمر قذافی” بر خلاف ژست خود در برابر رسانه ها، چهره ای به طور کامل متفاوت داشت.

ایشون اضافه کرد: ایشون شیطانی بود که نماز نمی خواند، روزه نمی گرفت و پستی به کسی نمی داد مگه اینکه شرف ایشون رو از اون  بگیره یعنی اول حریم خصوصی جوینده منصب رو مورد ظلم قرار می داد.

النداب گفت: میشه گفت که نود درصد از وزیران شرف خود رو از دست دادن تا به پست رسیدن اینطوری زن، دختر و حتی خود اونا مورد تجاوز قرار می گرفتن.

ایشون اضافه کرد: قذافی تموم روز خود رو با زنان می گذرونه، ایشون لهو و بازی رو به آخر خود رسونده بود وهیچ سرگرمی اخلاقی مانند تنیس، فوتبال و مطالعه نداشت.

محافظ شخصی قذافی گفت: ایشون زندگی دیوونه واری داشت وقتی که خبر تجاوز فرزندش به یه خدمتکار سویسی منتشر شد و احساسات مردم رو برانگیخت به شکلی رفتار کرد که مردم واقعه رو از یاد ببرن ایشون دین رو واسه پیشبرد اهداف خود مورد سوء استفاده قرار می داد.

ایشون درباره گارد خاص زنونه قذافی گفت : ایشون در همه جا از زنان استفاده می کرد و روسپیایی با تابعیتهای جور واجور رو به کار می گماشت و از اونا بیشتر در دانشکده های نظامی بهره می گرفت و پولهای زیادی به اونا می داد.

النداب گفت : ایشون آوازه خوانهایی از مشرق و مغرب وارد لیبی می کرد و مجریان زن از شبکه های بزرگ خبری می آورد که نمی خوام نام اونا رو ذکر کنم.

ایشون درباره پرستار بلغاری قذافی اضافه کرد: ایشون روابط جنسی با اون داشت و همیشه همراه ایشون بود و تنها همسرش صفیه کنیزی بیش نبود که فقط حق زندگی داشت.صفیه همه چیز رو می دونست، اما نمی تونست کاری بکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *