لایسنس محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان هدیه بگیرید!

شرکت رایان نت سهامی خاص()، همکار رسمی مایکروسافت در ایران واسه آشنایی عموم مردم با امتیازات نسخه های اصلی اجناس مایکروسافت و هم اینکه گسترش فرهنگ پشتیبانی از حقوق تولیدکنندگان نرم افزاری در ایران به برگزاری قرعه کشی رایگان لایسنس اجناس اصلی مایکروسافت اقدام کرده است.

این شرکت که تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Partner ID : 4560062) است، دور سوم این قرعه کشی رو جهت آشنایی عموم مردم با امتیازات و هم اینکه گسترش فرهنگ پشتیبانی از حقوق تولید کنندگان نرم افزاری در ایران برگزار می کنه. واسه شرکت در این قرعه کشی احتیاجی به خریداری اجناس مایکروسافت نیس و کافی است علاقه مندان واسه ثبت نام رایگان در قرعه کشی به لینک http://microsoftlicense.com/IranAward مراجعه کنن.

رفع مشکل نبود نمایندگی مایکروسافت در ایران

از جمله معضلاتی که واسه شرکت هایی مثل مایکروسافت و کاربران اون در ایران وجود داره، مشکل نبود یه نمایندگی رسمی واسه فروش اجناس اون ها به شکل قانونی و رسمی است. این امر موجب شده است که نه تنها بازار اجناس این شرکت ها در ایران از دست بره، بلکه هرساله مبالغ بسیار زیادی رو واسه استفاده غیرقانونی از اجناس شون متضرر شن.

این موضوع فضا رو واسه سودجویی بعضی شرکت ها و افراد جفت و جور کرده است تا با عرضه اجناس به ظاهر اصلی و بعضی وقتا در جعبه و بسته بندی مشابه و حتی همراه با هولوگرام شرکت تولید کننده در بازار و سایت های اینترنتی به کلاه ورداری یا سوء استفاده از نبود اطلاع آدمایی اقدام کنن که قصد بهره مندی از امتیازات نسخه های اصلی رو دارن.

امنیت، نیاز هر شخص و دستگاه وصل به اینترنت

داشتن امنیت در دنیای دیجیتالی امروز بحث ای بسیار پیچیده است، هر چه تکنولوژی پیشرفت می کنه خطرات و مشکلات جانبی زندگی در دنیای دیجیتال هم گسترش پیدا می کنه. اولین گزینه ای که به ذهن کاربران رایانه های شخصی و سازمان ها در بحث امنیت اطلاعات می رسد، نصب نرم افزارهای امنیتی یا همون ضد ویروس از یه شرکت معتبر و به روزرسانی لحظه به لحظه اون است. اما نکته اینجاس که وجود قوی ترین نرم افزارهای امنیتی در یه بستر ناامن مثل ویندوز کرک شده بی فایده است.

دسترسی به رمزهای عبور مربوط به سایت های جور واجور، اطلاعات حساس بانکی و پست الکترونیک، اطلاعات سازمانی و فایل های پنهونی یا خصوصی، بخشی از خطری است که هر رایانه ناامنی رو تهدید می کنه.

ویندوزهای کرک شده، بمب ساعتی سازمان ها و افراد در ایران

در کشور ما که بیشتر کاربران رایانه های شخصی، سازمانی و سرورها از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنن، بدیش اینه به دلیل تحریم ها، نبود امکانات واسه جفت و جور نرم افزارهای اصل، نبود آگاهی از فرق نرم افزارهای اصلی با غیراصلی و نبود زیرساخت فرهنگی پرداخت هزینه واسه کالایی که به راحتی می توان اون رو با هزینه ای ناچیز کپی کرد، موجب شده است بخش زیادی از کاربران از ویندوز های Crack شده و نسخه های غیر اورجینال استفاده کنن.

از مهم ترین مشکلات سیستم های عامل غیر اصلی ناپایداری سیستم ها، کاهش سرعت، نبود امنیت کافی، نبود پشتیبانی تولیدکننده و هزینه های نگه داری (Maintenance) بالاست.

این مشکلات در اندازه سازمان ها و شرکت های بزرگ می تونه هزینه ای به مراتب بیش تر از هزینه جفت و جور نسخه اصلی رو به مجموعه تحمیل کنه، هم اینجور احتمال نفوذ در هر سازمان به تناسب اهمیت وظیفه هر شخص بالاتر می رود و هزینه هایی که هر سازمان واسه مشکل سرورها و سیستم های اصلی خود متحمل می شه بسیار بیش تر از هزینه هایی است که واسه مشکل و یا نفوذ به سیستم یه کارمند ساده متحمل می شه.

جفت و جور نسخه اصلی اجناس مایکروسافت

شرکت رایان نت، سهامی خاص به عنوان تنها تامین کننده رسمی لایسنس های اصلی اجناس مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Partner ID : 4560062) با سابقه فعالیت هفت ساله در واردات کلی اجناس اورجینال مایکروسافت و ارائه خدمات به بسیاری از سازمان های خصوصی و دولتی مطرح کشور و بعضی کشور های همسایه، تموم اجناس نرم افزاری مایکروسافت رو به صورت مستقیم و بدون واسطه و به صورت آنی ارائه می دهد. همه اجناس، مستقیما از مایکروسافت ارائه می شن و محدودیتی واسه فعال سازی، بروزرسانی یا استفاده در ایران ندارن.

روش شرکت در قرعه کشی اجناس اورجینال مایکروسافت

شرکت در این قرعه کشی به طور کامل رایگان است و شامل هیچ گونه هزینه ای قبل و بعد از انجام اون نیسدر زمان تحویل جوایز اطلاعات هویتی و تماس ثبت نام کننده گرفتن می شهواسه اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان در قرعه کشی به لینک  مراجعه کنین.

علاقه مندان به اجناس اصلی مایکروسافت واسه دریافت اطلاعات بیش تر می تونن به وب سایت فارسی زبون این مجموعه در زمینه اجناس اصلی مایکروسافت به نشانی   و هم اینجور فروشگاه آنلاین به نشانی www.MicrosoftLicense.com مراجعه کنن.