اشتباهات سئو که باعث می شوند برای همیشه قید کسب وکارتان را بزنید!

خوب میدونید ۹۳ درصد از جستجوهای اینترنتی به واسطه گوگل انجام می شه؛ حتما این راه هم می دونین که ۷۳ درصد از کاربران به صفحه اولیه جستجو برنمی گردن و معمولا محتوا جدیدی رو جستجو می کنن؛ به این معنا که شانس وب سایتا واسه دیده شدن دو بار تکرار نمی شه و شما باید از همین حالا به تعامل با گوگل بپردازید و اونو با اعمال خود اصطلاحا نرم کنین. موتور جستجو باید رام شما شه و شما باشین که واسه اون تعیین تکلیف کنین. یه برند معتبر و شناخته شده که گوگل با نمایش یافته های خود بدون سایت بیشتر اعتبار می بخشه! یه تعامل دو طرفه و پایدار!
اما همیشه همه چیز در خوب پیش نمی ره؛ اشتباهاتی در هست که نه فقط نگرانی کاربرانه بلکه ذهن پیشرفت دهندگان و شرکتای شناخته شده رو هم به خود مشغول کرده. البته برنده های شناخته شده ای مثل فست سئو با علم به این اشتباهات و با به کار گیری تجربه های خود تلاش داره از تموم این خطاها محفوظ باشه! این وسط بعضی از اشتباهات سئو هستن که آثار داغون کننده بیش تری نسبت به بقیه خطاهای ممکن به دنبال دارن. بعضی از این خطاها رو در ادامه می خونین.

شناخت اشتباهات سئو در کسب وکار

محتوا و لینک بیلندینگ به صورت مستقیم در روی رنک وب سایتا موثر هستن :
محتوا عمومی و کپی ورداری شده
خود رو به جای کاربر بذارین؛ یه مطلب رو جستجو می کنین و یه عنوان مربوط به جستجو شما به وسیله چندین سایت نشون داده می شه. کدوم منبع واسه اولین بار این مطلب رو منتشر کرده؟ منبع این مطلب کجاس و کی اونو پردازش کرده؟ البته جای نگرانی نیس؛ اگه کاربر نتونه اصل یا کپی بودن مطلب رو تشخیص بده گوگل خیلی راحت براساس اعتبار وب سایتا و زمان انتشار مطلب منبع اونو مشخصی می کنه. بخش مهمی ازه. خدمات فست سئو بر مبنای همین محتوا ناب و اختصاصی ارائه می شن و یکه تازی ما در این بخش دلیل فرق فست سئو نسبت به بقیه رقبا شده.
لینکای غیر معتبر
لینکای غیر معتبر ، خصوصا لینکای خروجی به صورت مخفی تاثیر خود رو روی رتبه بندی سایت شما می ذارن. اگه همیشه تاکید می کنیم وجود نداره و فرآیندی پرزحمته به دلیل همین لینکا و اصلاح دستی اونا هستش که قراره تک به تک بررسی و جانشین شن.