آموزش خرید اسلحه در بازی زولا

اگه تا الان بازی زولا رو تجربه کرده باشین، شک نداشته باشین با بخش فروشگاه و انتخاب اسلحه های اون روبرو شدین. در ادامه می خوایم در مورد چگونگی خریداری اسلحه ها و شخصی سازی اونا در زولا صحبت کنیم.

فروشگاه

در بخش فروشگاه بازی زولا، هفت دسته متفاوت وجود دارن که اولین اون به اسلحه ها مربوط می شه. در بخش اسلحه ها هم شش بخش جداگونه با اسامی اسلحه اصلی، کلت کمری، اسلحه سرد، نارنجک و اضافه ها هست. واسه خرید این اسلحه ها باید از سکه هایی که طی بازی کردن اونا رو به دست آورده اید استفاده کنین. هم اینکه میشه با به کار گیری درگاه شتاب هم تعداد این سکه ها رو بالا برد تا کار واسه پیشرفت شما آسون تر از گذشته شه.

بخش فروشگاه بازی زولا

بعد از انتخاب اسلحه مورد نظرتون، میشه مشخص کرد که قصد خرید اسلحه رو واسه چه یه وقتی دارین. بعد از خرید اسلحه و پایان وقت عادی می تونین با پرداخت دوباره سکه، اسلحه خود رو این بار به مدت زمان بیشتری تمدید کنین.

با انتخاب هر اسلحه، ویژگیای اون مثل قدرت تخریب، انحراف، لگد اصلحه، حجم کالیبر و موارد دیگری به نمایش گذاشته می شن و شما می تونین براساس نیاز خود فیلترهای خاصی رو واسه فروشگاه تعریف کنین که اسلحه ها رو با ویژگیایی که شما اونا رو می خواین نمایش دهد.

اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین امکان هدیه دادن اسلحه هم هست و شما می تونین یه اسلحه رو خریداری کرده و با انتخاب گزینه هدیه به دوستان، اونو به یکی از دوستای خود در زولا بفرستید.

هم اینکه بخشی به نام آیتما در فروشگاه هست که در اون می تونین کارتای مختلفی رو مثل کارت افزایش امتیاز تجربه، تغییر اسم و دوباره تعریف کردن اطلاعات بخرین.

این رو هم بگم که فروشگاه فقط با خرید آیتما و اسلحه ها محدود نشده و شما در بخش بسته های اضافی می تونین مواردی مثل خرید دستکش واسه کارکرد سریع تر تعویض اسلحه ها، خرید جلیقه ضد گلوله واسه کمتر آسیب دیدن و حتی بسته افزایش سرعت شخصیت خودتون رو بخرین.

پیشرفت اسلحه

همونجوریکه گفتیم، شما می تونین اسلحه های خود رو در شش کلاس جداگونه بخرین. در کل امکان شخصی سازی ۴ مجموعه اسلحه در زولا هست که شما موقع شروع هر بازی یا بعد از مرگ کاراکترتان می تونین اونا رو تغییر داده و از یکی دیگه از مجموعه ها استفاده کنین.

در مقاله ای جداگونه به این موضوع می پردازیم که این مجموعه ها چیجوری باید شخصی سازی شن تا به پیروزی شما در نبردها کمک کنن اما همین حالا کافیه بدونین که با خرید هر اسلخه میشه مشخص کرد که اون در کدوم از یه از ۴ مجموعه قرار بگیره.

بخش پیشرفت اسلحه

حال و قبل از اون که وارد یکی از سرورهای بازی زولا بشوید بهتره دست کم اسلحه اصلی خودتون رو پیشرفت بدین. واسه انجام این کار، اسلحه مورد نظر رو انتخاب کرده و گزینه پیشرفت رو انتخاب کنین.

واسه پیشرفت اسلحه در زولا، شما به یه سری مواد معدنی خاص مثل تیتانیوم و کبالت نیاز دارین که با تجربه بازی و خرید بسته های اون به اونا دسترسی پیدا می کنین.

بعد از اون مواد لازم واسه پیشرفت اسلحه جفت و جور شد، می تونین گزینه پیشرفت اسلحه رو انتخاب کنین. البته باید به این نکته دقت کرد که واسه پیشرفت اسلحه به هر سطح یه شانس موفقیت مشخص شده که شانس موفقیت رو می تونین با خرید یه سری آیتما زیاد کنین.

نباید از این نکته غافل شد که اگه ارتقای اسلحه شما با موفقیت انجام نشه، مقداری از مواد معدنی به دست اومده به وسیله شما از کف میره.

سفارشی سازی اسلحه

مانند هر عنوان آنلاین دیگری، در بازی زولا هم می تونین اسلحه خودتون رو با گزینه های متنوعی که بازی بهتون میده شخصی سازی کنین.

واسه شروع سفارشی سازی اسلحه خودتون باید به بخش سفارشی کردن مراجعه کنین. در اون جا و به دست آوردن آیتمای جورواجور، دسته کارتایی با سطوح جور واجور مشخص شده ان که براساس قیمتی که دارن، آیتمای بهتری رو به شما میدن.

بخش خرید کارتا

آیتمای این دسته کارتا رو میشه در شخصی سازی اسلحه های جور واجور استفاده کرد. البته این موضوع رو هم باید بدونین که بعضی از آیتما فقط واسه اسلحه خاصی قابل استفاده هستن. مثلا آیتمای مثل لیزر رو میشه روی اسلحه های دوربرد استفاده کرد و مواردی مثل صدا خفه کن بیشتر در اسلحه های خودکار کاربرد دارن.

خرید آیتمای ظاهری در زولا از اون جهت مهمه که تنها شامل موارد تزیینی نشده و بعضی از اونا مثل صدا خفه کن تاثیر مشخصی روی موفقیت شما می ذارن.

در مقالات بعدی زولا به چگونگی موفقیت در این بازی و حالتای مختلفی که شما می تونین این عنوان رو تجربه کنین می پردازیم.